Marjin Çizme Ve Bot Modelleri


Kış aylarında ayakkabı tercihinde sıklıkla kullanılan botlar ve çizmeler ayaklarımızı soğuktan korurken bizlerin şıklığını da tamamlıyorlar.Ayrıca atalarımızın “ayağını sıcak tut ,başını serin” sözünden hareketle kış ayları için ayağımızı en sıcak tutacak modelleri tercih ediyoruz.

Marjin markasının sezon için hazırladığı çizme ve bot modelleri hem şıklığımızı tamamlayacak güzellikte hem de ayaklarımızı soğuktan koruyacak rahatlığa ve konfora sahip görünüyorlar. Marjin çizmeler ve botlar bayanların tercih ettiği modeller arasında yer alıyorlar.

 

Marjin çizmeler ve bot lar

Marjin çizmeler ve bot lar

 

Marjin çizme modellerinde  düz topuklardan yüksek topuklara ; sade modellerden gösterişli modellere pek çok alternatif model bulunuyor.renklerde ise siyah,taba ve kahverengi yer alıyor.

Marjin bot modellerinde ise süet botlar,zımbalı modeller,kısa ya da uzun bot modelleri bulunurken,bej,siyah,taba ve siyah ise renkleri oluşturuyor.

Marjin markasının sezon için hazırladığı koleksiyonda bulunan çizme ve bot modellerini sizlerle galerimizde ve sizlere sezonun  modelleriyle ilgili fikir verebilmek için paylaşıyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.