Maral En Güzel Hikayem Kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem Dizisi

Maral En Güzel Hikayem Dizisi

Başrollerini Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli‘nin paylaştığı Maral En Güzel Hikayem dizisi TV8 ekranlarında  izleyicisi ile buluştu.

Maral En Güzel Hikayem dizisinin konusu ise, hayallerinin peşinden giden sıra dışı bir kızla, geçmişinin peşinden giden deli dolu bir genç adamın hikayesidir. Maral (Hazal Kaya) hayatı boyunca yöneticisi olan istediği çok katlı ünlü bir mağaza olan Luna’nın pastahane bölümünde garsonluk yapmaktadır ve aşık olduğu Sarp (Aras Bulut İynemli) ise pastahanenin çılgın ruhlu çikolata şefidir.Maral bir gün mucize eseri garsonluktan mağaza yöneticiliğine yükselir ve bu yolda önünde mağazanın kurucusu ve sahibi Halis Bey (Reha Özcan) ve tehlikeli eşi Deniz (Ceyda Düvenci) bulunmaktadır. Halis Bey’in kızı Arya (Türkü Turan ) işlerden uzaklaşmak için Maral’ı yerine bırakarak Luna’dan uzaklaşır. Maral ise pek çok engele rağmen Luna’yı yönetmeye çalışacaktır.

Maral En Güzel Hikayem dizisi konusu ve oyuncu kadrosu kadar kıyafetleri ile de beğenileri toplayacaktır. Bu nedenle sizlerle Maral En Güzel Hikayem kıyafetleri ve Maral En Güzel Hikayem oyuncu resimlerini paylaşıyorum.

Yönetmen   : Deniz Koloş

Yapımcı      : Arzu Eğmir

Senarist    : Pınar Bulut Deren

Görüntü Yönetmeni: Burak Kanbir

Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur

Müzik : Cem Tuncer

Oyuncular : Hazal Kaya (Maral), Aras Bulut İynemli (Sarp), Ceyda Duvenci (Deniz), Reha Özcan (Halis), Rıza Akın (Muhsin), Gümeç Alpay (Aslı), Cankat Aydos (Tahsin),  Bige Önal (Alara), Elvan Boran  (Nilüfer), A.Olgun Sunear (Benan), Fırat Altınmeşe  (Oytun)

Maral En Güzel Hikayem Hazal Kaya siyah tanıtım elbisesi Gülnur  Güneş.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Ertan dedi ki:

    Merhaba Sarp ın giydigi siyah deri montun markasi nedir yardimci olurmusunuz tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.