Maral En Güzel Hikayem 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Maral En Güzel Hikayem 9. bölüm kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 9. bölüm kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 9. bölümde Nur Yerlitaş konuk oyuncu olarak rol alacak. Nur Yerlitaş Canan Hanım’ın hem çocukluk arkadaşı hem de rakibidir ve Nur Yerlitaş’ın Luna’ya gelmesi ile birlikte Canan’ın canı sıkılır,Nur Yerlitaş ‘da Canan ‘dan pek hoşlanmadığı için Maral 9. bölüm Nur Yerlitaş ile Canan arasında sataşmalara şahit olacağımız bir bölüm olacaktır.

Maral En Güzel Hikayem 9. bölümde Sarp’ın kardeşi olduğunu öğrenen Arya’nın babası ile yüzleşmesi ve Arya’nın hayatında ki gerçekleri sorgulaması ile devam edecek ve Benan’a Sarpla bir oyun oynayarak ona güvenip güvenmeyeceğini sınayacak. Deniz ise Benan’a Arya konusunda baskı yapar. Bu Arada Maral Arya ve Sarp arasında ki gerçeği bilmediğinden Arya ve Sarp ile ilgili kafasında soruları ile zor anlar yaşayacak.

Maral En Güzel Hikayem 9. bölüm kıyafetleri de en az olaylar kadar dikkat çekecek.Özellikle Deniz’in giydiği siyah asimetrik elbise çok beğenilecek. Deniz’in siyah elbisesi ve markası galerimizde sizleri bekliyor. Tabi Maral En Güzel Hikayem kıyafetleri ve markaları sizlerle buluşmaya devam ediyor.

9. Bölüm Maral En Güzel Hikayem Kıyafet Markaları:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.