Maral En Güzel Hikayem 6. Bölüm Kıyafetleri


Maral En Güzel Hikayem 6. bölüm dizi kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 6. bölüm dizi kıyafetleri

Sarp Maral’a “sen benimsin” dedikten sonra yine de ona birlikte olamayacaklarını söylese de nedenini söyleyemez bu durumda artık Sarp ve Maral için yan yana durmak, her şeyden zor olacaktır . Ancak Halis’in yabancı bir firmaya yapılmasını istediği çikolata tadımı, ikiliyi birlikte çalışmak zorunda bırakır. Aynı projeye Oytun da dahil olunca, Oytun ve Sarp arasındaki Maral rekabeti daha da alevlenir. Maral En Güzel Hikayem dizisi 6. bölümde aşk üçgeninde neler olacak?

Maral En Güzel Hikayem  dizisi 6. bölümde Deniz, Maral’ın en zayıf yönünü keşfeder: Maral’ın zayıf noktasının Sarp olduğunu anlayan Deniz Oytun ile Maral’ın arasını yaparak Maral’ı yerinden etmeye çalışır. Bu arada da Sarp’ın hayatını değiştirecek bir fırsat yaratır. Sarp henüz bu fırsatla ne yapacağını bilemezken, Halis’le ilgili korkunç bir sır daha öğrenir.

Maral En Güzel Hikayem 6. bölüm kıyafetleri de dikkat çeken parçaları ile en az dizinin kendisi kadar merakla bekleniyor. Sizlerde Maral kıyafetlerini merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Maral’ın beyaz gömleği Süleyman Tezcan.

Maral’ın desenli eteği Süleyman Tezcan.

Maral’ın mavi gömleği Süleyman Tezcan.

Maral’ın desenli kırmızı eteği Süleyman Tezcan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.