Maral En Güzel Hikayem 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 3. bölüm Maral ve Sarp

Maral En Güzel Hikayem 3. bölüm Maral ve Sarp

Maral En Güzel Hikayem Dizisi TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. 9 Mart Perşembe akşamı oynayacak olan 3. bölümü heyecanla beklenen dizi izleyenlerden tam not aldı. Aras Bulut İynemli (Sarp) ve Hazal Kaya(Maral)’ın başrollerini paylaştığı dizide oyuncuların performansları kadar dizide giyilen kıyafetlerde dikkat çekiyor. Maral En Güzel Hikayem kıyafetleri dizi modası takipçileri tarafından yakından takip ediliyor.

Maral En Güzel Hikayem 3. bölüm kıyafetleri arasında Maral’ın siyah elbisesi ile kombin yaptığı yeleği çok beğenilecek. Maral’ın siyah elbisesi ve şahane yeleği genç kızların en çok arayacağı modellerden oluşuyor. Bununla beraber Deniz’in göğüs kısmı kafes detaylı kırmızı elbisesi de dikkat çeken kıyafetler arasında yer alıyor.

Maral En Güzel Hikayem 3. bölümde Maral mavi elbisesi içerisinde göz kamaştırıcı görünümü ile Sarp’ın beğenisini kazanırken izleyiciden de tam not almaya devam edecek. Maral En Güzel Hikayem 3. bölüm kıyafetleri galerimizde sizlerle buluşuyor.

Maral En Güzel Hikayem Deniz’in kırmızı elbisesi Melih Yazgan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.