Maral En Güzel Hikayem 13. Bölüm Yeni Sezon Kıyafetleri


Maral En Güzel Hikayem 13. bölüm kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 13. bölüm kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 2. sezon bölümleri 1 Ekim Perşembe akşamı TV 8 ekranlarında bizlerle buluşmaya başlıyor. Maral En Güzel Hikayem 13. bölüm bizlerle buluşurken biz Maral izleyicisi olarak Sarp ve Maral arasında neler olacağını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Maral En Güzel Hikayem ikinci sezon tanıtım fragmanları beklentileri yükseltirken dizi kıyafetleri ile ilgili meraklarımızı da arttırdı.

 

Maral kıyafetleri 13. bölüm kıyafetleri ve tanıtım kıyafetleri olarak çok geniş bir yelpaze ile bizlerle buluşuyor. Fragmanlarda çok değişmiş , daha bakımlı ve şık bir Maral gören bizler Maral En Güzel Hikayem tanıtım kıyafetleri ve Maral 13. bölüm kıyafetleri ile ilgili detayları çok merak ettik. Ben sizler için kıyafetleri ve ayrıntılarını galerimizde topladım. Maral kıyafet markalarını ise araştırarak sizlerle paylaşacağız.

 

Maral En Güzel Hikayem 13. bölüm yeni sezon kıyafetleri arasında maral gelinliği dikkat çekerken ,dizinin en beğenilen kombinlerinden birisi ise ;Maral’ın  omuzları açık beyaz bluz ve bol pantolonu en çok dikkat çeken kombinlerden birisi. Bununla birlikte Maral ile Srap ‘ın teknede konuşurken göründüğü sahnede Sarp takım elbise içinde ve çok şık görünüyor.Maral Deniz kıyafetleri bu sezonda en çok merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alacaktır.

Maral 13. Bölüm Yeni Sezon  1 Ekim Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.