Maral En Güzel Hikayem 12. Bölüm Sezon Finali Kıyafetleri


Maral En Güzel Hikayem 12. bölüm kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 12. bölüm kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 21 mayıs Perşembe akşamı 12. bölümü ile sezon finali yapacak. Maral dizisinin sezon finali yapması dizi izleyicisini üzdü. Dizinin en azından bir kaç hafta daha oynayacağını düşünen izleyiciler sezon finali bölümünü heyecan ve üzüntü ile bekliyorlar. Maral sezon finali kıyafetleri ise sizleri yazımızda bekliyorlar.

Maral En Güzel Hikayem 12. bölüm sezon finali kıyafetleri arasında ise en çok beğenilecek olan Maral’ın kırmızı elbisesi olacak. Maral En Güzel Hikayem 11. bölüm kıyafetleri arasında Maral’ın  11. bölüm sonunda defile için giydiği gri mini elbisesi ise çok beğenildi ve en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer aldı.Sizler için Maral mini elbise modelini ve tasarımcısını galerimizde paylaştık.

Maral En Güzel Hikayem 12. bölüm kıyafetleri arasında Deniz siyah elbise ve kolye kombini de çok beğenilen kıyafetler arasında yer alacak. bununla beraber her daim stili ile beğenilen Alara jean pantolon ve gömlek ile sezonun trendini yansıtacak. Maral En Güzel Hikayem sezon finali kıyafetleri ve markaları ile sizleri galerimizde bekliyor.

Maral En Güzel Hikayem Sezon Finali Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.