Maral 14. Bölüm Kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 14. bölüm kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 14. bölüm kıyafetleri

Maral dizisi yeni sezonun  ilk bölümü ile izleyenlerinden tam not aldı. Dizide yeni karekterlerin olması biraz kaygı oluştursa da Maral En Güzel Hikayem izleyicisi diziyi merakla izlemeye ve 14. bölümü heyecanla beklemeye başladı. Maral En Güzel Hikayem kıyafetleri de dizi modası takipçilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor.

 

Maral 14. bölüm kıyafetleri ve dizi sponsorları her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hazal kaya /Maral kıyafet markaları aranan dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Maral 14. bölüm kamuflaj desenli pantolon ve siyah deri ceket çok beğenilecek olan kıyafet kombinleri arasında yer alacak. Sezonda sıklıkla tercih edeceğimiz deri ceket modellerinin farklı model ve kombinlerini dizilerde görüyor ve sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Maral En Güzel Hikayem 14. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Aras Bulut İynemli/Sarp kıyafetleri de dikkat çeken kombinleri ile markaları ve dizi sponsorları merak edilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Sarp 14. bölüm mavi gömlek ve lacivert pantolonun bordo renk kazak ile kombinleyerek şıklığını tamamlamış.En güzel kıyafetleri ve kıyafet detayları ile Maral 14. bölüm kıyafetleri sizlerle galerimizde buluşuyor.

Maral 8 Ekim 14. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.