Londra 2012 Olimpiyat Oyunları Oje Modası

Rengarenk ojeler modada ki yerini korurken olimpiyatlardaki sporcuların da tırnaklarına rengarenk ojeler sürmesi bu modayı destekliyor.Ülkelerinin renklerinde ve desenlerinde ojeler süren sporcular renkli ojeleri destekliyorlar.

Sadece ojeleri değil manikürleri de bakımlı olan bayan sporcular bu yılın modasını belirliyorlar.Rengarenk ve desenli ojeler bakımlı ellerde çok şık oluyor.

Venüs Williams, Rebecca Adlington, Lynne Hutchison, Jess Fox, Sanya Richards-Ross, Laura Robson, Luz Mercedes, Destinee Hooker, Amanda Furrer, Becchara Palmer, Suzana Jacobos, Heather Watson, Stefania Pirozzi gibi daha birçok bayan sporcuların  olimpiyat manikürleri ve rengarenk tırnakları olimpiyat oyunlarına ayrı bir renk kattı.

Bayanlar sizlerde bu rengarenk akımdan fikir alarak ojelerinizi sürmek istiyorsanız olimpiyat 2012 mOje modellerine galerimizden bakabilirsiniz.

Olimpiyatlarda moda sadece tırnaklarla ilgili değil,kıyafetlerde ünlü modacılar tarafından tasarlanbdı.Tüm bunları merak ediyorsanız buradan bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.