Kurt Seyit ve Şura Kıyafetleri


Kurt Seyit ve Şura dizisi

Kurt Seyit ve Şura dizisi

Nermin Bezmen‘nin aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan Kurt Seyit ve Şura dizisi  izleyicisi ile buluşmadan önce heyecan ve merak uyandırırken beklentileri de epey yükseltti. Kurt Seyit ve Şura dizisi çekimlerinin bir bölümünü Rusya’da gerçekleştiren dizi ekibi Rusya’da ki çekimlerde Türk ve Rus olmak üzere yaklaşık 200 kişinin görev aldığı dizi ekibinde Rus oyuncular da yer alıyor. Dizinin Rusya’da çekilen sahnelerinde ayrıca 2000’e yakın Rus figüran görev aldı. Balo çekimleri ise Rusya’da ki ünlü saraylardan Marble Palace gerçekleştirildi.

Kurt Seyit ve Şura dizisinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah Kurt Seyit ve Şura olarak dizinin en romantik sahnelerinden olan balo çekimlerinde müziğin ritmine Kurt Seyit ve Şura’nın kalp atımları eşlik edecek.

Kurt Seyit ve Şura dizisinde Şura’nın elbiseleri, saç modeli ve makyajı en çok merak ve ilgi çekecek konular arasında yer alırken , diğer oyuncuların elbiseleri de göz alıcı görünüyor. Sizlerle Şura ve diğer oyuncuların kıyafetlerini paylaşıyorum.Pek çok özel günde Şura elbiseleri ve saç modelleri kullanılacak gibi görünüyor.

Kurt Seyit ve Şura Kıyafet Görselleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.