Kral TV Müzik Ödüllerinde Ünlülerin Kıyafetleri

kral tv müzik ödüllerinde ünlülerin kıyafetleri

 18. Kral Tv Müzik Ödülleri sahiplerini buldu.Ajda Pekkan gecede ödül rekoru kırdı.Ödüllerle ilgili yazıma buradan  ulaşabilirsiniz.Şimdi ise bu özel gecede ünlüler neler giymiş onların resimlerini Göstereceğim,böylece sizlede ünlülerin giydiklerinden ilham alarak kıyafet seçimi yapabilirsiniz.

ajda pekkan kral tv

Gecenin ödül rekortmeni olan Ajda Pekkan tam bir star ışığı içindeydi.Şık tulumu,sade saçları ve zarif makyajı tam uyum içindeydi.

deniz akkaya-cengiz abazoğlu-kral tv

Deniz Akkaya’nın giydiği kırmızı derin yırtmaçlı,göğüs dekolyeli kırmızı elbise Cengiz Abazoğlu imzasını taşıyordu.Ayakkabıları,makyajı ve saçları ile hoş görünüyor.

ece gürsel-tolga çam-kral tv

Ece Gürsel’in Gecede giydiği Tolga Çam imzalı derin sırt dekolteli ve yırtmaçlı kıyafet geceye damgasını vurdu.Saçları şık ,makyajı iyiydi.

Tülin Şahin – Dilek Hanif-kral tv

Kral Tv Müzik Ödüllerinde sunuculuk yapan Tülin Şahin Dilek Hanif imzalı ışıl ışıl pudra rengi elbisesiile oldukça şıktı.Kolyesi ,saçları ve makyajı hoş olmuştu.

sinem kobal-kral tv müzik ödülleri-tuvanam

Sinem Kobal da gecede sunuculuk yaptı.Kıyafeti ise Tuvanam imzasını taşıyordu.Sinem Kobal her zamanki gibi zarif ve şıktı.Çantası da kıyafetine yakışmış.

ömür gedik ve ferhat göçer-kral tv

Kral pop özel ödülünü alan Ömür Gedik gecenin en şık bayanlarındandı.Beyaz derin yırtmaçlı elbisesi ,modern saçları ve çantası ile şık ve zarifti.

ivana sert -hakan akkaya-kral tv

Moda ikonu İvana Sert göğüs dekoltesi işlemeli tulumu ,topuz saçları ile şık ve elegan bir görüntü içindeydi.

şebnem ferah-kral tv

Şabnem Ferah gecede Nilüferle ile beraber en iyi düet ödülünü aldı.Gecede siyah uzun siya sırt dekolteli elbisesi,kırmızı ayakkabıları,saçları ve makyajıyla zarifti.

murat boz ve eşi eliz sakucoglu-kral tv

Murat Boz Gecede en iyi erkek sanatçı ödülünü aldı ve ödülü alınca Eliz Hanım’A teşekkür etti.Geceye spor bir takımla katılırken eşi ise beyaz elbisesi,gri ayakkabı ve çantasıyla çok zarifti.

ebru gündeş-Bottega Veneta-kral tv müzik ödülleri

Ebru Gündeş Bottega Veneta neon pembesi elbisesi ile sahnede ışık saçıyordu.

saba tümer kral tv müzik ödülleri

ece erken

ebru bolat

izel

sibel tüzün

ebru akel

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.