Kiraz Mevsimi Sezon Finali Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 51. bölüm kıyafetleri Öykü ve Ayaz düğünü

Kiraz Mevsimi 51. bölüm kıyafetleri Öykü ve Ayaz düğünü

Kiraz Mevsimi 51. bölüm ile sezon finali yaparken Ayaz ve Öykü nihayet düğün yapıyorlar. Öykü ve Ayaz’ın evliliği Öykü ve Ayaz kadar arkadaşlarını  ve ailelerini de heyecanlandırıyor. herkes Öykü için düğün hazırlığı yaparken Öykü’nün fikirlerini dikkate alan olmuyor, bakalım Öykü herkesin fikirleri arasında kendi fikirlerini duyurabilecek mi?

Kiraz Mevsimi 51. bölüm sezon finali kıyafetleri arasında Öykü desenli mini etek ve beyaz gömlek kombini çok beğenilecek.Öykü’nün 51. bölüme damgasını vuracak olan Öykü gelinliği olacak. Öykü spagetti askılı uzun dökümlü bir gelinlik tercih ederken ,gelin saçı aksesuarı olarak şık ve sade bir taç tercih eden Öykü romantik bir gelin olacak. Öykü gelin makyajı olarak doğal makyajı tercih ederken, Öykü gelin saçı olarak doğal olarak açık bıraktığı saçları tercih ediyor. Ayaz damatlık olarak mavi smokin tercih ediyor. Mavi yelekli smokini,beyaz gömleği ve beyaz papyonu ile çok şık ve yakışıklı görünüyor.

Kiraz Mevsimi 51. bölüm kıyafetleri arasında düğün kıyafetleri de dikkat çekiyor. Öykü ve Ayaz düğünü için Emre, Mete ve İlker siyah smokin tercih ederken Şeyma, Sibel ve Burcu ise pudra pembe uçuş uçuş elbiseleri ile Öykü’ye eşlik edecekler. Önem önü kısa arkası uzun bir elbise tercih ederken,Merak ise somon rengi elbisesi ile çok şık görünüyor. Işık kırmızı düğün elbisesi ile çok güzel oluyor. Kiraz Mevsimi 51. bölüm kıyafetleri ve Öykü gelinliği ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Kiraz Mevsimi 51. Bölüm Kıyafetleri ve Markaları:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.