Kiraz Mevsimi 55. Bölüm Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 55. bölüm dizi kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 55. bölüm dizi kıyafetleri

Kiraz Mevsimi dizisinde olaylar karışmaya devam ediyor.Öykü ve Ayaz tam mutlu ve sakin bir hayat yaşayacaklarken bu kez de anneleri gelip evlerine yerleşti. Bakalım Öykü ve Ayaz bu duruma ne kadar dayanacaklar? öykü ve Ayaz annelerini evden yollamak için yaptıkları planda başarılı olacaklar mı? Kiraz Mevsimi 55. bölüm heyecanı ile birlikte bizlerle olurken dizi kıyafetleri şuan yazımızda sizlerle buluşuyor.

 

Öykü her hafta giydiği şık kıyafetler ile beğenileri topluyor ve Öykü kıyafetleri her zaman en beğenilen  bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Öykü 55. bölüm kıyafetleri arasında ise deri ceket ve kırmızı elbise kombini ile çok beğenilecek.Kiraz Mevsimi 55. bölüm kıyafetleri Öykü kıyafetleri ile çok zengin ve şık duruyor.

 

Kiraz Mevsimi kıyafetleri arasında Şeyma kıyafetleri,Burcu kıyafetleri ve Sibel kıyafetleri bayan modasına en az öykü kıyafetleri kadar yön verirken ; Önem ve Meral kıyafetleri de pek çok bayanın dikkatinden kaçmıyor. Erkek modasına ise Ayaz kıyafetleri ile Mete kıyafetleri yön veriyor. Kiraz Mevsimi 55. bölüm kıyafetleri ve markaları hepimizi galerimizde bekliyor.

Kiraz Mevsimi 31 Ekim 55. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.