Kiraz Mevsimi 54. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 54. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 54. bölüm kıyafetleri

Kiraz mevsimi 53. bölümde ortaya çıkan Naz kareketeri işleri karıştırdı ve Öykü dahil herkesin hayatında önemli değişikliklere sebep olacak. Öykü’den Atlantis’i isteyen Naz aynı zamanda da Mete ile ilişki yaşamaya başladı. Şeyma ise Mete’ye olan duyguları ile Mete ile arkadaşlığı arasında sıkıştı.Önem ise Ayaz ile Öykü’nün yanında kalmaya karar verdi. Olaylar hızla değişirken Öykü ve Ayaz ilişkisi nasıl etkilenecek ? Kiraz Mevsimi 54. bölüm kıyafetleri de olaylar kadar dikkat çekecek kombinlerden oluşuyor.

 

Kiraz Mevsimi dizi sponsorları her hafta Cumartesi akşamları en çok merak edilen konulardan birisi oluyor. Kiraz Mevsimi dizisinde giyilen kıyafetler pek çok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Öykü kıyafetleri, Burcu kıyafetleri ve Şeyma kıyafetleri bayan modasına yön verirken; Ayaz ve Mete kıyafetleri ise erkek modasına yön veriyor.

 

Kiraz Mevsimi kıyafetleri kadar ayakkabı modelleri, çantaları ,aksesuarları ve takıları da ilgi  çekiyor. Sizlerde  Kiraz Mevsimi 54. bölüm kıyafetleri ve markaları neler, kim nasıl kombinler yapmış diye merak ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Kiraz Mevsimi 54. Bölüm 24 Ekim Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.