Kiraz Mevsimi 52. Bölüm Yeni Sezon Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi yeni sezon kıyafetleri

Kiraz Mevsimi yeni sezon kıyafetleri

Kiraz Mevsimi dizisi 3 Ekim Cumartesi akşamı Fox Tv ekranlarında 52. bölüm ile birlikte yeni sezona merhaba diyecek. pek çok kişinin heyecanla beklediği Kiraz Mevsimi dizisi heyecanlı bir yeni bölüm ile bizlerle buluşuyor. Kiraz Mevsimi 52. bölüm yeni sezon  heyecanlı anları ile izleyicisi ile buluşuyor.

 

Kiraz Mevsimi 52. bölümde neler olacak?

Düğünde olanlar yüzünden Öykü ve Ayaz çok gergindir ve Ayaz’ın söylediği birşey Öykü’yü çok üzer ve Öykü’nün ani bir karar almasına neden olur. Arkadaşları Öykü ve Ayaz’ı bir araya getirme planları yaparken Öykü ve Ayaz bakalım inatlarından vazgeçip kavuşacaklar mı?

Bu arada Öykü İtalya’ya gider ve İtalya’da karşılaştığı Nazmi Bey ise Öykü’nün hayatını ve çevresini etkileyecek bir hamle yapar. Nazmi Bey Öykü ile ilgili ne yapacak?

Yaşadıkları her üzüntü, kavga, tartışmadan sonra her şeye rağmen yine de mutluluğu bulan Öykü ve Ayaz’ı yeni sezonda arkadaşlarıyla dramatik, komik ve romantik maceralar bekliyor.

 

Kiraz Mevsimi 52. bölüm kıyafetleri heyecanı ise dizi kıyafetleri takipçilerini şimdiden sardı. Kiraz Mevsimi yeni sezon kıyafetleri Öykü’nün güzelliği ve zerafeti ile birleşince ortaya şahane görüntüler çıktı. Öykü kıyafetleri sezonda da en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alacak.

Kiraz Mevsimi Ayaz kıyafetleri yeni sezonda da erkek modasına yön vermeye devam edecek. Şık kıyafetleri ile Kiraz Mevsimi izleyicisinin beğenisini kazanmaya devam edecek. İtalya sahnelerinde giyilen kıyafetler göz kamaştıran renk modellerden oluşuyor.

Kiraz Mevsimi kıyafetleri arasında Şeyma kıyafetleri, Sibel kıyafetleri ,Burcu kıyafetleri, Mete kıyafetleri ve Emre kıyafetleri de yer alıyor. pek çok kişinin stiline uygun olan kişiyi yakından takip ettiği Kiraz Mevsimi dizi kıyafetleri bu sezonda da  yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek.Kiraz Mevsimi 52. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

Kiraz Mevsimi 3 Ekim yeni Sezon Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.