Kiraz Mevsimi 51.Bölüm Öykü Gelinliği

Kiraz Mevsimi sezon finali düğün kıyafetleri

Kiraz Mevsimi sezon finali düğün kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 51. bölüm sezon finali Ayaz ve Öykü düğününe şahit olacağız. Öykü düğün hazırlığı sırasında hem arkadaşları hem de annesi ile Önem Hanım arasında kalıyor. Öykü ve Ayaz herşeyi çözerek evlenmek için istedikleri düğünü yapabilecekler mi? Kiraz mevsimi Öykü gelinlik ve Ayaz damatlık ise Kiraz Mevsimi 51. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken kıyafetler arasında yer alıyor.

Kiraz Mevsimi Öykü gelinliği spagetti askılı, uçuş uçuş, dökümlü bir gelinlik modeli tercihe diyor. Öykü gelin saçı olarak doğal dalgalı açık saçlar bırakıyor ve Gelin tacı olarak sade ve şık bir gelin saçı aksesuarı tercih ediyor.Öykü gelin çiçeği olarak beyaz çiçeklerden bir buket tercih ediyor.

Kiraz Mevsimi Ayaz damatlık olarak mavi smokini tercih ediyor. Ayaz mavi smokinini beyaz gömlek ve beyaz papyon ile tercih ediyor. Ayaz mavi smokin damatlık içinde çok şık ve yakışıklı görünüyor.Kiraz Mevsimi 51. bölüm sezon finali düğün kıyafetleri, Öykü gelinliği ve Ayaz damatlığı ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Kiraz Mevsimi Öykü Gelinliği ve Ayaz Damatlığı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.