Kiraz Mevsimi 48. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 48. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 48. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 47. bölümde köyde doğum yapan Sibel’in kız değil erkek bebeği oldu. İlker sevinçten ağlarken ,bebeğin gelişi her kes için büyük süpriz oldu ve herkes çok sevindi.Kiraz Mevsimi 48. bölüm de bakalım İlker ve Sibel bebekle neler yaşayacaklar? Resimlerde hamile görünen Öykü yine hayl mi kuruyor? Kiraz Mevsimi yeni bölüm 6 Haziran Cumartesi akşamı izleyenleri ile Fox TV ekranlarında buluşmaya devam ediyor.

Kiraz Mevsimi kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta  da beğenileri toplayarak en çok aranan konular arasında yer alacak gibi görünüyor. Özellikle Öykü kıyafetleri dikkat çekmeye devam ediyor. Öykü kırmızı elbise ve kot ceket kombini çok şık ve beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Tabi siyah pantolon ve deri ceket ile birlikte yaptığı kombinde trendleri yansıtıyor.

Kiraz Mevsimi 48. bölüm kıyafetleri arasında Burcu kıyafetleri beğenilecek olan kombinleri ile dikkat çekecek. Burcu beyaz gömlek ve siyah pantolon kombini sezonun en çok tercih edilen kombinleri arasında yer alıyor.Ayrıca Burcu’nun desenli elbisesi de sizlerin beğenisini kazanacaktır.Kiraz Mevsimi Sibel kıyafetleri arasında gömlek ve pantolon kombinleri çok şık. Tabi Kiraz Mevsiminde bayan dizi kıyafetleri kadar erkek kahramanlarımızın dizi kıyafetleri de çok beğeniliyor. Özellikle Ayaz kıyafetleri her hafta dikkatle takip ediliyor.Sizlerde Kiraz Mevsimi 48. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

6 Haziran Kiraz Mevsimi Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.