Kiraz Mevsimi 40. Bölüm 11 Nisan Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 40. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 40. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 39. bölüm sonunda oyunculuk teklifi alan Öykü Kiraz Mevsimi 40. bölümde , bunu önce kabul etmek istemez ama sonra   tatsız bir durumla karşı karşıya kalınca Öykü fikrini değiştirmek zorunda kalır. Ayaz ise Öykü’yü dizi film çekimlerinde yalnız bırakmaz ve Ayaz’ın Öykü’nün peşinden dizi setine gitmesi hem ilginç hem de eğlenceli olayların başlamasına neden olur. Mete Şeyma’dan intikam almak için planladığı korkunç oyunu adım adım uygular. Kazdığı kuyuya düşme tehlikesi geçiren Şeyma’yı çok kötü bir sürpriz beklemektedir. Bu arada onlar farkında değillerdir ama; Öykü ve Ayaz aşkı, bir kez daha yeni bir sınavdan geçmeye hazırlanmaktadır.

Kiraz Mevsimi 40. bölüm kıyafetleri Öykü’nün dizi ve film çekimlerinde rol alması ile çeşitli kostümler ve kıyafetler ile daha da zenginleşir. Öykü’nün beyaz kapşonlu kabanı,siyah şapkası çok beğenilecek kıyafetler arasında yer alacaktır. Ayaz’ın deri ceketi ise çok beğenilecek.Ayrıca Öykü’nün  renkli kabanı ve kırmızı elbise kombinide çok beğenilecek kıyafetler arasında yer alıyor.

Kiraz Mevsimi 40. bölüm kıyafetleri arasında Önem’in gelinlik beyaz elbisesi,Öykü’nün uzun beyaz elbisesi , bordo hırkası ve Ayaz’ın kıyafetleri beğenileri toplayacak olan kıyafetlerden bazıları.

Kiraz Mevsimi 40. Bölüm Kıyafet Markaları:

Öykü’nün beyaz dantel elbisesi La Poudre.

Öykü’nün siyah tacı Deyzi Asael.

Önem’in beyaz gelinlik elbisesi Özgül Engin.

Öykü’nün renkli kabanı Bensanabulurum.com.

Öykü’nün beyaz kabanı Moda International.

Ayaz’ın bej trençkotu Network.

Öykü’nün bordo hırkası H&M.

Öykü’nün beyaz uzun elbisesi Zara.

40. Bölüm Kiraz Mevsimi Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.