Kiraz Mevsimi 39. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 39. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 39. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 39. bölümde olaylar biraz karışsa da sonunda kazanan aşk olacak.Öykü’nün açıklaması herkese büyük bir şok yaşatsa da  süpriz karar veren sadece onlar değildir. Aile yemeğinde bu kez hiç umulmadık birileri şaşırtır herkesi. Bu gelişmenin ardından Öykü annesinin evine dönmek isteyecek olsa da Ayaz Öykü’nün gitmesine izin vermez. Öykü’yü kendisine kelepçeler. İki aşık romantik bir gece geçirirler. Bu durum Necmiye halanın gözünden kaçmaz ve Öykü’yü geri göndermek için akılları durduracak bir plan yapar. Ancak Ayaz’ın doğum günü için  büyük sürpriz Öykü’den gelecek.

Kiraz Mevsimi 39. bölüm romantik anları ile bizleri beklerken Kiraz Mevsimi kıyafetleri de dikkatleri çekmeye devam edecek. Kiraz Mevsimi 39. bölüm Öykü kıyafetleri özellikle çok beğenilecek bahar kombinlerinden oluşuyor.Öykü’nün açık mavi ceket ile yaptığı kombin dikkat çekerken bu bölüm taktığı taçlar çok beğenilecek.Özellikle siyah taşlı tacı göz kamaştırıyor.Öykü’nün beyaz dantel elbisesi ise tüm beğenileri alacak.

Kiraz Mevsimi dizi kıyafetleri arasında Burcu’nun kıyafetleri,Sibel’in hamilelik kombinleri ve Ayaz’ın kıyafetleri de beğeniliyor.Kiraz Mevsimi 39. bölüm kıyafetleri ve markaları sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Kiraz Mevsimi 39. Bölüm Kıyafet Markaları:

Öykü’nün siyah eteği/şortu Topshop.

Öykü’nün mavi bluzu Miss Selfridge.

Öykü’nün beyaz dantel elbisesi La Poudre.

Öykü’nün siyah pantolonu Twist.

Ayaz’ın pantolonu Mavi.

Ayaz’ın gri gömleği Topman.

Öykü’nün siyah tacı Deyzi Asael.

Burcu’nun kırmızı süet ceketi Mango.

Önem’in mavi kadife elbisesi Özgül Engin.

Öykü’nün beyaz çizgili bluzu Topshop.

Sibel’in mavi kareli ceketi/kabanı Batik.

Öykü’nün mavi kabanı Topshop.

39. Bölüm Kiraz Mevsimi Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.