Kiraz Mevsimi 19. Bölüm Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 19. bölüm Öykü

Kiraz Mevsimi 19. bölüm Öykü

Kiraz Mevsimi 19. bölümde Öykü güzelliği ve şıklığı ile izleyenleri adeta büyüleyecek. Şık omuz detaylı ,payetli abiye elbisesi,küpeleri,saç modeli ve makyajı ile mükemmel bir görünüm sergileyen Öykü Ayaz ile şahane bir görünüm sergileyecek.

Kiraz mevsimi 19. bölümde günlük şıklığında da Öykü beğenileri toplayacak.Günlük şıklık için desenli mini etek, önü kısa arkası uzun beyaz şifon gömlek,siyah botlar, gri uzun kabanını ,uzun zincir kolye ve kırmızı çanta ile tamamlıyor.

Kiraz Mevsimi 19. bölümde Önem Hanım‘ın kanatları arasına giren Şeyma da farklı bir stil ile karşımıza çıkacak. Ayaz ise her zaman ki şıklığı ile takip edilmeye devam edecek.

Kiraz Mevsimi 19. bölümde Burcu ise sezonun trendi olan püsküllü bir deri ceketi ile harika görünürken,Sibel beyaz blazer ceket ile modern şıklıkta.

Sizlerde Kiraz Mevsimi 19. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgileniyorsanız bizi takip etmelisiniz. Kıyafetler ve markalar yazımızda sizlerle buluşuyor.

 

Kiraz Mevsimi 19. Bölüm Kıyafet Markaları:

Kiraz mevsimi Öykü’nün mavi payetli elbisesi Oleg Cassini.

Kiraz mevsimi Öykü’nün mavi payetli elbisesi ile taktığı küpeleri Coquet.

Kiraz Mevsimi Öykü’nün gri kabanı/ceketi Topshop.

Kiraz Mevsimi Burcu’nun deri eteği Modagram.

Kiraz Mevsimi Ayaz’ın mavi takımı Network,beyaz gömleği Kip.

Kiraz Mevsimi Derin’in kazağı Scotch&Soda.

Kiraz Mevsimi Ayaz’ın gri takımı Kip,mavi gömleği Fabrika.

Kiraz Mevsimi Öykü’nün kırmızı çantası F&F.

19.Bölüm Kiraz Mevsimi Kıyafetleri:

Kiraz Mevsimi 19. bölüm Öykü'nün şifon gömleği,desenli mini eteği,gri kabanı,Ayaz'ın takımı,Derin'in kahve deri montu Kiraz Mevsimi 19. bölüm Öykü ve Ayaz'ın spor kıyafetleri Kiraz Mevsimi 19. bölüm Öykü'nün şifon gömleği ,gri kabanı

Kiraz mevsimi 19. bölüm Burcu'nun deri eteği ve beyaz gömleği ve Sibelk'in siyah eteği ve deri ceketi Kiraz Mevsimi 19. bölüm Öykü'nün şifon gömleği ,gri kabanı ve siyah botları Kiraz Mevsimi 19. bölüm Öykü'nün şifon gömleği ,zincir kolyesi ve kırmızı çantası Kiraz Mevsimi 19. bölüm kıyafetleri Kiraz Mevsimi 19. bölüm Şeyma'nın deri eteği,desenli ceketi ve beyaz gömleği Kiraz Mevsimi 19. bölüm Ayaz'ın gri takımı ve Öykü'nün  lacivert payetli elbisesi ve çiçekli küpeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.