Kiralık Aşk Dizisi 5. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 5. bölüm dizi  kıyafetleri

Kiralık Aşk 5. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi 5. bölümde Defne Ömer’i kıskandığı anladığında işler değişmeye başlayacaktır. Ömer ve Defne arasında bir yakınlaşma söz konusu olacak mı? Yasemin ile Ömer arasında yaşananlar Defne’nin Ömer’i kıskanmasına yol açarken Sinan’ın  yıkılmasına neden oluyor. Kiralık Aşk dizisi romantik olduğu kadar komik anları ile birlikte bizleri ekranlarda beklerken Kiralık Aşk dizi kıyafetleri ise sizleri galerimizde bekliyor.

Kiralık Aşk 5. bölüm Defne kıyafetleri göz kamaştırıyor. Defne kıyafetleri ,saç modelleri ve makyajı ile göz kamaştıran bir güzellik ile bizlerle her hafta buluşmaya devam ediyor.Kiralık Aşk 5. bölüm Defne sarı elbisesi ile çok şık ve zarif görünürken sezonun rengi olan sarı Defne’ye çok yakışmış. Ayrıca Defne mavi gömlek elbisesi ve bej rengi clutch çantası ile Ömer’in beğenisini kazanarak kalbine girmeye devam ediyor.Ayrıca Defne Kiralık Aşk 5. bölümde kısa desenli bluzunu mini kot şort ile bütünlerken ayağına siyah sandaletleri giyiyor ve renkli bileklikler ve fötr şapka ile kombini göz kamaştırıyor.

Kiralık Aşk 5. bölüm kıyafetleri arasında Ömer kıyafetleri de çok şık görünüyor. Ömer bej/krem rengi uzun şortunu beyaz salaş gömlek ile kombinlerken;Ömer’in beyaz pantolon lacivert tişört ve gri ceket kombinide çok şık duruyor. Ömer ceket,tişört ve pantolon kombinleri ile çok şık görünürken erkek modasına da yön veriyor.Kiralık Aşk 5. bölüm kıyafet detayları galerimizde.

17 Temmuz Kiralık Aşk Kıyafetleri:


1 Cevap

  1. Firuze dedi ki:

    Merhaba
    Defne’nin giydiği kolsuz mavi Gömlek elbisenin markasını söyleyebilir misiniz
    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.