Kiralık Aşk Dizisi 10. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 10. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 10. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisinde Ömer ile Defne arasında olayların nasıl gelişeceği merak konusu . Defne Ömer’in asistanlığından ayrılarak Sinan’ın asistanlığını yapmaya başlayınca işler karışır. Moda dünyasının ünlü isimlerinden olan Feryal Tümen’in Ömerle açık açık flört etmesi ile birlikte kıskançlıktan ne yapacağını bilemeyen Defne her fırsatta soluğu Ömer’in yanında alır. Kiralık Aşk olayları kadar dizi kıyafetleri ile de dikkatlerden kaçmıyor.

Kiralık Aşk 10. bölüm kıyafetleri arasında Defne yandan bağlamalı yeşil elbisesi ile çok şık görünüyor. Defne elbisesini gri renk ince bantlı ayakkabıları ile tamamlarken uzun kolyesi ile şıklığına şıklık katıyor.Defne yeşil elbisesi ile çanta olarak yeşil renk küçük çanta tercih ediyor.Dağınık örgülü saçları ile farklı ve şık görünüyor.

Kiralık Aşk 10. bölüm Yasemin kıyafetleri arasında Yasemin boyundan bağlı beyaz elbisesi ile beğenileri toplayacak. Yasemin beyaz elbisesini fuşya çanta ve ayakkabı ile tamamlıyor.Yasemin lansman gecesinde ise desenli mini elbisesi ile göz kamaştırdı. Kiralık Aşk 10. bölüm kıyafetleri ve markaları  ile ilgili tüm bilgiler galerimizde .

21 Ağustos Kiralık Aşk 10. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.