Kiralık Aşk 9. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 9. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 9. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi 9. bölümde Ömer kendini bakalım Defne’ye affettirebilecek mi? Ömer ile defne romantik anlarda bir arada görünüyorlar,aralarında ki çekim bu anlarda kendini göstererek aşkın ortaya çıkmasını sağlayacak mı?

Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da dikkat çeken parçalarla bizleri bekliyor.Özellikle Defne kıyafetleri izleyicilerden tam not alarak beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Özellikle Defne’nin 8. bölümde çekimlerde giydiği sarı elbise çok beğenildi. Tasarımcısını hem Kiralık Aşk 8. bölüm kıyafetleri içerisinde hem de Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri galerisinde sizlerle paylaştım.

Kiralık Aşk 9. bölüm Defne kıyafetleri arasında Defne sarı bluz ve kot pantolon kombini ve bej rengi ayakkabıları çok hoş görünüyor. Bununla beraber desenli mini etek ve yeşil bluz kombin de çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Bu hafta Yasemin de yeşil bluz giyiyor ve bluzunu şık beyaz pantolon ile tamamlıyor.Ömer ise farklı tarz kısa kollu gömleği ile şık  görünmeye devam ediyor. sizlerde Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

14 Ağustos Kiralık Aşk 9. Bölüm Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.