Kiralık Aşk 8. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 8. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 8. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi 8. bölümde Ömer ile Defne arasında sıcacık ve romantik rüzgarlar esecek ve artık beklenen aşk başlayacak. Güzelliği ve zerafeti ile tüm beğenileri kazanan Defne aşk ile birlikte daha güzel ve daha dikkat çekici görünecek.Kiralık Aşk 8. bölüm kıyafetleri şıklıkları ile göz kamaştıracak.

Kiralık Aşk 8. bölüm Defne kıyafetleri hem güzel hem şık görünürken özellikle Defne fıstık yeşili eteği ve desenli kısa crop top bluzu ile şahane görünüyor. Defne 8. bölümde açık mavi kabarık etek mini elbisesi ve şık ayakkabıları ile çok hoş görünüyor.

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri Defne kıyafetleri yanında Sinan kıyafetleri ve Ömer kıyafetleri ile de çok beğeniliyor. Ömer tişört, pantolon, şort , gömlek ve ceket kombinleri ile genç hanımların gönlünü bir kez daha kazanmaya devam ediyor.Sizlerde Kiralık Aşk 8. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları galerimizde görebilirsiniz.

7 Ağustos Kiralık Aşk Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. 18 Eylül 2015

    […] 8. bölümde çekimlerde giydiği sarı elbise çok beğenildi. Tasarımcısını hem Kiralık Aşk 8. bölüm kıyafetleri içerisinde hem de Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri galerisinde sizlerle […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.