Kiralık Aşk 7. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 7. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 7. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi 6. bölümde Ömer’in doğum gününde tüm hayalleri yıkılan Defne bakalım nasıl kendine gelecek? Neriman Defne’nin moralini bozunca yenilgiyi kabul eden Defne Ömer ile yakınlaşabilecek mi? Sinan ise Defne’den hoşlanmaya  mı başlıyor? Sinan’ın bileğinde Defne bilekliğini gören Ömer bakalım ne yapacak. Kiralık Aşk 7. bölüm romantik sahneleri kadar heyecanlı ve komik anları ile bizleri 31 Temmuz akşamı ekranlarda bekliyorken dizi kıyafetleri ise sizleri şimdi yazımızda bekliyor.

Kiralık Aşk 7.bölüm Defne kıyafetleri çok beğenilecek. Defne doğum günü için giydiği mini yeşil elbisesi ile izleyiciden tam not aldı . yeşil elbise modeli ve markası merak edenler için galerimizde.Kiralık Aşk 7. bölüm Defne desenli düşük omuzlu kırmızı elbisesi ile çok beğenilecek. Defne kırmızı elbisesini şık bir  şahmeran bileklik ile tamamlamış.

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri de beğenilen ve yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Ömer gömlek ve pantolon kombinleri kadar tişört modelleri ile de beğeniliyor. Ömer kadar dikkat çeken bir diğer isim ise Sinan oluyor. Sinan gömlek ,pantolon,şort ve tişört modelleri de çok beğeniliyor.

Kiralık Aşk 7. bölüm kıyafetleri arasında Neriman file bluz ve sarı şapka ile dikkatleri çekerek sezonun trendlerini yansıtıyor.Neriman nil yeşili elbisesi ile ise tam tatil havasında görünüyor.Neriman kıyafetleri ile olduğu kadar takıları ile de beğeniliyor.

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında bir dikkat çeken isimde Yasemin oluyor. Yasemin her hafta giydiği şık elbise, etek , bluz modelleri ve taktığı takıları ile çok beğeniliyor. Yasemin doğum günü için omuzları açık beyaz bir elbise ve dore takılar ile çok şık görünüyor.Kiralık Aşk7. bölüm kıyafetleri ve markaları sizleri galerimizde bekliyor.

Kiralık Aşk 31 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.