Kiralık Aşk 29. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk dizisi 29.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi 29.bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının en çok izlenen ve sevilen dizisi Kiralık Aşk 29. bölümü ile 15 Ocak akşamı izleyenleri ile buluşmaya devam edecek. Cuma akşamı oynayacak olan 29. bölüm Kiralık Aşk kıyafetleri heyecanla bekleniyor. Dizi modası severlerin en yakından takip ettiği dizi kıyafetleri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisi hem bay hem de bayan modasına yön veriyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında özellikle Defne kıyafetleri çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. pek çok kişinin stilinde rol oynayan Defne kombinleri kıyafetleri ile olduğu kadar ayakkabı, bot ve çizmeleri ile de dikkat çekerken Defne takı modelleri hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

 

Defne kıyafetleri gibi beğenilen diğer Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında İz kıyafetleri,Sude kıyafetleri ve Neriman kıyafetleri bayan dizi kıyafetleri arasında yer alırken; Ömer kıyafetleri,Koray kıyafetleri ve Sinan kıyafetleri de erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Sizlerde Kiralık Aşk 29. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

Kiralık Aşk 29.Bölüm 15 Ocak Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.