Kiralık Aşk 25. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 25. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 25. bölüm dizi kıyafetleri

Cuma Akşamlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk  25. bölüm ile ekranlarda ki yerini 11 Aralık akşamı alacak. Sevilerek heyecanla yakından takip edilen Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri ise dizi modasının en önde gelen dizilerinden birisi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği Kiralık Aşk hem bayanlara hem de baylara hitap eden kıyafetleri ile bu hafta da ilk sırada yer alacak.

 

Kiralık Aşk 25. bölüm kıyafetleri pek çok kişinin dikkatini çekecek kombinlerden oluşuyor. Erkek modasına yön veren Ömer kıyafetleri kadar Sinan kıyafetleri,Koray kıyafetleri ve Deniz kıyafetleri yakından takip ediliyor. Ömer takım modelleri kadar ceket, pantolon kombinleri, tişört, kazak ve gömlekleri de çok beğeniliyor. Sinan her kıyafeti rahatlıkla birleştirmesi ,Koray’ın farklı tarzı ve Deniz’in kendine özgü stili yakından takip edilmeye devam ediyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında bayan dizi modasına yön veren detayların başında Defne kıyafetleri yer alıyor ve Defne kıyafetlerine yazımız içinde ayrıca yer vereceğim. Bununla beraber dizide önceleri misafir olan İz şimdilerde bakalım ne kadar kalacak, nasıl bir şıklık la bizlerle buluşacak. Kiralık Aşk 25. bölüm İz kıyafetleri çok şık görünüyor.Özellikle siyah ceket, beyaz pantolon ve beyaz bluz/kazak kombini çok beğenilecek olan İz farklı tarzı ile yakından izleniyor.Yasemin kıyafetleri ve Sude kıyafetleri Kiralık Aşk dizisinin yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk 25. Bölüm Defne Kıyafetleri:

Kiralık Aşk dizisinin sevilen kahramanı Defne her hafta şık kıyafetleri ve takıları ile olduğu kadar çanta ve ayakkabı modelleri ile hanımların tarzına yön vermeye devam ediyor. sezonun trendi kamuflaj desen montu ile bu hafta da trend bir görünüm kazanan Defne ayrıca lacivert ceket, gri gömlek ve mini etek kombini ile çok şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında bir kazak ya da tişört ile dahi tarz olan Defne zeytin yeşili kazağı ile çok güzel görünüyor. Uzun kolyesi ise çok şık duruyor. Kiralık Aşk 25. bölüm kıyafet markaları ve Defne kıyafetleri sizlerle galerimizde buluşuyor.

Kiralık Aşk 11 Aralık 25. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.