Kiralık Aşk 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiralık Aşk 20.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 20.bölüm kıyafetleri

Kiralık  Aşk Cuma akşamları izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Kiralık Aşk dizisinde Ömer ve Defne aşkında yaşanan gelişmeler heyecanla beklenirken dizi kıyafetleri de yakından takip ediliyor. pek çok kişinin ilgi ve merakla izlediği Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri de en beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk 20. bölüm kıyafetleri de birbirinden şık modellerle bizleri ekranlarda bekliyor. Kiralık Aşk dizi modası takipçileri 20. bölüm kıyafet markalarını büyük bir merakla bekliyorlar.Kiralık Aşk dizi sponsorları en çok merak edilen dizi sponsorları arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk Defne kıyafetleri her hafta en çok aranan bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Güzeller güzeli Defne sadece güzelliği ile değil şık kıyafetleri,şahane ayakkabıları ve harika takıları ile yakından takip ediliyor. Giydiği tişörtler ile bile tarzını ortaya koyan Defne kıyafetleri büyük beğeni toplamaya devam ediyor.Defne 20. bölüm kıyafetleri arasında en çok yeşil elbise çok dikkat çekecek. Tabi soğuyan havalarla birlikte Defne’nin tercih ettiği hırka, ceket ve mont modelleri de çok beğenilecek.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında erkek modasına yön veren Ömer, Sinan ,Deniz ve Koray kıyafetleri de çok beğeniliyor.Ömer 20. bölüm yine takım modelleri kadar mont, tişört, pantolon, ceket ve gömlek modelleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Deniz smokin takımı ile beğenilirken ; Koray tarzını yansıtan trençkot ve tişört ile beğenileri toplayacak.

 

Star Tv ‘nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 20. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları galerimizde siz dizi modası takipçileri için bir araya getirdim. Özellikle Defne kıyafetlerini görmek isteyenler ise buraya bakmalısınız.

Kiralık Aşk 20. Bölüm 6 Kasım Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.