Kiralık Aşk 19. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 19. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 19. bölüm dizi kıyafetleri

Cuma akşamları izleyenleri ile buluşan ve büyük beğeni toplayan Kiralık Aşk dizisi reyting rekorları kırmaya devam ederken dizi kıyafetleri de beğeni rekorları kırıyor.Kiralık Aşk 19. bölüm Defne mor deri ceket, payetli mor ceket, beyaz bluz ,siyah pantolon,bileklik,yüzük ve kolye markaları ile merak edilirken;İz siyah yelek ,siyah beyaz mini etek ve kot ceket sponsorları kim diye merakla takip edilecek. Yasemin, Ömer, Koray,Sinan ve Sude kıyafet marka ve sponsorları merak ve ilgi ile yakından takip edilmeye devam edecek.

 

Kiralık Aşk 19. bölüm Defne kıyafetleri yine ve yeniden şahane parçalardan  oluşuyor. Defne bu sezonun modasını belirlemeye devam ediyor. Defne mor deri ceketi ile izleyenlerden tam not alacak. Defne’nin mor deri ceket markası merak edenleri galerimizde bekliyor.Defne beyaz bluz ve İspanyol paça siyah pantolonu ile kombinlediği deri ceketini şık takılarla bütünlüyor.

 

Kiralık Aşk 19. bölüm kıyafetleri arasında İz kıyafetleri de dikkat çekiyor. İz siyah beyaz mini etek,siyah bluz ve siyah yelek kombini turuncu çanta ile tamamlıyor. İz Deri ceket kot ceket ve bluz kombinleri ile beğenileri toplarken önü yazılı tişört çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk dizisinde Yasemin kıyafetleri ile dikkat çekerken bir kaç bölümdür giydiği şık elbiseler çok güzel olsalar da Yasemin’e pek  yakışmıyor.Yasemin deri ceket modeli çok şıkv e kendisine yakışmış, ama maalesef haki yeşil elbisesi kendisine pek yakışmamış olsa da model şahane.Kiralık Aşk kıyafetleri arasında Yasemin şıklığının yerini Sude şıklığı alıyor. Sude siyah dantel bluzunu siyah deri pantolon ile meç ederek kullanmış.

 

Kiralık Aşk dizisinde giyilen kıyafetler sadece bayan modasına değil erkek modasına da yön veriyor. Erkek kıyafetleri arasında Ömer kıyafetleri, Sinan  kıyafetleri,Koray kıyafetleri,Necmi kıyafetleri  ve Deniz kıyafetleri beğenileri toplarken erkek aksesuarları da çok beğeniliyor. Kiralık Aşk 19. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmeye ne dersiniz?

Kiralık Aşk 30 Ekim 19. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.