Kiralık Aşk 18. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 18. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 18. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 17. bölüm sonunda Ömer ve Defne’yi tam anlamıyla romantik ve can alıcı bir sahnede bıraktık. 18. bölümde bakalım kahramanlarımızı nasıl bulacağız. Ömer ve Defne arasında nasıl bir yakınlaşma olacak? Aşklarını yaşamaya başlayacaklar mı? Ömer ve Defne ilişkisi merakla beklenirken, İz bakalım nasıl bir tavır sergileyecek? Sinan kış koleksiyonunu Deniz’e verdiğine pişman olacak ama  iş işten geçecek. Ömer ise yeni bir koleksiyon hazırlığı içine girecek ve sadece Defne Ömer’e inanacak. Kiralık Aşk 18. bölüm olaylar zinciri içinde akacak ve bizler her zaman ki gibi nefessiz izleyeceğiz. Bu arada da Kiralık Aşk kıyafetleri de müthiş kombinlerle beğenileri kazanacak.

 

Kiralık Aşk 18. bölüm kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da tüm beğenileri kazanacak kombinlerden oluşuyor. Defne koyu yeşil deri ceket 17. bölüm boyunca en çok beğenilen parça olurken 18. bölüm başında da göreceğiz ve sezonun en trend parçası Defne koyu yeşil deri ceket oldu.Defne 18. bölümde mavi gömlek, lacivert ceket/trençkot ve kot pantolonla spor şıklıkta görünecek.

 

Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri arasında Ömer kıyafetleri ve Sinan kıyafetleri erkek modasına yön vermeye devam ederken Yasemin kıyafetleri şıklığına önem veren hanımlara hitap ediyor. Dizimin yeni kahramanı İz kıyafetleri ise rahat bir şıklık isteyenler için çok hoş görünüyor.Kiralık Aşk dizi sponsorları ve markaları her hafta yakından takip edilen konular arasında yer alıyor. Sizlerde Kiralık Aşk 18. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Kiralık Aşk 23 Ekim 18. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.