Kiralık Aşk 17. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 17. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 17. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 16. bölümde diziye giren iz karekteri ile birlikte Defne de kıskançlık krizleri başladı.İz ise Ömer ile Defne’nin arasını açmak için fırsat kollayacak gibi görünüyor. Kiralık Aşk 17.bölümde İz Ömer ile Defne’nin daha da yakınlaşmasına sebep olacak. Ömer Deniz’in oyununa gelmemek için çabalarken Sinan Deniz’in dürüstlüğüne inanıyor. Deniz Ömer’in kışını başlatabilecek mi? Yasemin ile tarafını seçmek için iyice köşeye sıkışıyor. Kiralık Aşk  17. bölüm heyecanlı anları ile bizleri Star Tv ekranlarında bekliyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri ve dizi sponsorları ise her hafta Cuma akşamlarının en çok aranan konuları arasında yer alıyor. Defne kıyafetleri, ayakkabı modelleri ve takı sponsorları ile dikkakt çekerken ;Ömer takım elbiseleri, gömlek, tişört ve bilekliği ile beğenileri topluyor. Sinan rahat kombinleri ve Yasemin şıklığı ile takip ediliyor.Diziye yeni dahil olan İz/Leyla Lydia Tuğutlu kıyafetleri ve aksesuar markaları da yakından takip ediliyor.

 

Kiralık Aşk 17. bölüm kıyafetleri Defne kıyafetleri çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor. Defne  koyu yeşil deri ceketi ile çok tarz görünüyor. Düz siyah uzun elbisesi ve elbiseyi kombinlediği kemeri ile asil görünürken bilekliği ve küpesi çok şık duruyor.

 

Kiralık Aşk İz kıyafetleri arasında İz gömlek modelleri ile çok beğeniliyor. İz mavi gömlek ve jean pantolonu ile uzun kolye kullanarak tarzını ortaya koyuyor.İz deri ceket sezonun trendlerini yansıtıyor.İz tarzı beğenileri toplarken aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk dizi sponsorları ,kıyafet markaları ve aksesuar modelleri her hafta yayınlanan yeni bölümleri ile dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilen dizilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kiralık Aşk 17. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler ve ilgilenenler için galerimizde.

Kiralık Aşk 16 Ekim 17. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.