Kiralık Aşk 16. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 16. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 16. bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının favori dizisi olan kiralık Aşk dizisi 16. bölüm Defne ve Ömer aşkında neler olacak heyecanı ile bekleniyor. Defne Ömer’in kalbini yeniden kazanabilecek mi? Dizimize yeni dahil olan Deniz Ömer için kötü planlar yaparken bakalım Yasemin tarafını nasıl belirleyecek? Sinan ile Sude arasında neler olacak? hepsi ve daha fazlası 9 Ekim Cuma akşamı Kiralık Aşk 16. bölümde bizlerle buluşurken ben de sizlerde 16. bölüm Kiralık Aşk kıyafetleri ve dizi sponsorlarını buluşturuyorum.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri pek çok kişinin yakından takip ettiği kıyafet markaları ile dikkatlerden kaçmıyor. Kiralık Aşk 16. bölüm Defne bluz, deri ceket, pantolon ve ayakkabı markaları, Defne takı sponsorları,Yasemin kıyafet markaları, Sinan gömlek,ceket ve pantolon modelleri ve Ömer ceket, gömlek,pantolon ve tişörtleri ile ilgili detaylar ve markaları yazımızda sizlerle buluşuyor.

 

Kiralık Aşk 16. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken kıyafetlerden birisi Defne’nin etek uçları beyaz olan siyah bluz,siyah ceket,jean pantolon ile yaptığı kombin oluyor. Defne kombini siyah stiletto ayakkabı  , üçgen kolye ve küpe ile tamamlıyor. Deri ceket ile yaptığı şık kombin ise izleyenlerden tam not alacak bir diğer Defne kıyafeti oluyor. Sizlerde Kiralık Aşk 16. bölüm kıyafetleri,markaları ve detayları ile ilgili daha çok bilgi istiyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Kiralık Aşk 9 Ekim 16.Bölüm Kıyafet Markaları:

1 Cevap

  1. eylül dedi ki:

    harikasınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.