Kiralık Aşk 15. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 15. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 15. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 15. bölüm bol olaylı, heyecanlı ve romantik anları ile gümbür gümbür geliyor. bayram dolayısıyla geçen hafta Cuma günü oynamayan Kiralık Aşk dizisi adeta bunu telafi edecekleri bir bölüm ile bizlerle buluşacak. Neriman ve Necmi’nin kızları Sude dönüyor. Sırları ve soruları ile bakalım Sude karekteri sevilecek mi? Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin 13. bölüm ile Cumartesi akşamı final yapması ile birlikte Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hande rolünü oynayan Melisa Şenolasın Kiralık Aşk dizisine Sude olarak katıldı.Bir de Deniz piyasaya çıkacak, bakalım Deniz kim olacak? Kiralık Aşk 15. bölüm merakla beklenirken fragmanlarla birlikte dizi kıyafetleri beğenileri toplamaya başladı.

 

Kiralık Aşk 15. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Defne kıyafetleri bu hafta şık modellerle sezona damgasını vuracak. Defne önü renkli arkası düz renk asimetrik kesim  bluzunu siyah mini etek ile kombinleyerek şıklığına şıklık katıyor.Defne omuzları dekolteli bordo elbisesi ile sezonun rengi bordo ile şıklığını tamamlıyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasına şimdilerde Sude kıyafetleri de katılacak gibi görünüyor. Sude elbisesi, kolyesi ve çantası ile şimdiden beğenileri topladı.Ömer her zaman ki gibi şık bir görünüm sergilerken, spor şıklığı ile de beğenileri kazanıyor. Kiralık Aşk Sinan kıyafetleri de erkek modasına yön vermeye devam ediyor.Kiralık Aşk 15. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler ve yakından incelemek isteyenler için galerimizde sizlerle buluşuyor.

Kiralık Aşk 15. Bölüm 2 Ekim Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.