Kiralık Aşk 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 14. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 14. bölüm kıyafetleri

 

Kiralık Aşk 13. bölüm sonunda Ömer ve Defne aşkı sonunda başladı. Ömer ve Defne aşkında ki gelişmeler Kiralık Aşk 14. bölümde bizleri beklerken Neriman da Ömer’in Defne’ye olan aşkını öğreniyor.Bakalım Neriman bu durumda nasıl davranacak? Kiralık Aşk 14. bölüm heyecanı izleyicisini sararken dizi kıyafetleri de dizi modası takipçilerinin merakını uyandırdı.

 

Kiralık Aşk 14. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Defne beyaz dantel tunik modeli sezonun trendlerini yansıtan görünümü ile çok beğenildi. Defne dantel tuniğinin altına siyah atlet giyerek şık bir görünüm oluştururken , tuniğini jean pantolon , püsküllü çanta ve düz ayakkabılarla tamamlayan Defne çok hoş görünüyor.Defne mavi uzun tuniğini ise mini dantelli kot şort ile tamamlayarak sezonun trendlerini yansıtmaya devam ediyor.

 

Kiralık Aşk Neriman kıyafetleri de yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Neriman kıyafet markaları her hafta aranan dizi kıyafet markaları arasında. Neriman’ın Kiralık Aşk 14. bölüm kıyafetleri arasında yakası boncuk detaylı sarı elbisesi rahat ve şık görünümü ile beğenileri kazanıyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında erkek modasına yön veren Ömer kıyafetleri ve Sinan kıyafetleri büyük beğeni topluyor.  Sinan şık ama rahat kıyafetleri ile Ömer ise cool tarzı ile dikkat çekiyor.Yasemin kıyafetleri  ise bakımlı halleri ve kıyafet tercihleri ile her zaman beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri dizi modasına yön vermeye devam ederken, dizide giyilen kıyafetler ve markaları ise izleyenler tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Sizlerde Kiralık Aşk 14. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

 

Kiralık Aşk 18 Eylül 14. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.