Kayıp Dizisi Kıyafetleri

Kayıp dizisi,Özlem ve Leyla elbise modelleri

Kayıp dizisi,Özlem ve Leyla elbise modelleri

Kanal D ekranlarında başlayacak olan ve tanıtım fragmanları sürerken adından söz ettiren Kayıp dizisinde sadece konusu ile değil kıyafetleri ,saç ve makyaj modelleri ile de adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Başrollerini Mete Horozoğlu ile birlikte Aslı EnverKaan Taşaner ve Dolunay Soysert‘in paylaştığı dizi sırların ve entrikaların olduğu bir konuyu içeriyor. Konunun yanında dediğimiz gibi Dolunay Soysert (Leyla ) ve Aslı Enver (Özlem) giydikleri kıyafetler ile de adlarından sıkça söz ettirecekler.

Kayıp dizisinin tanıtımında Dolunay Soysert’in giydiği siyah elbise oldukça şık görünüyor ve Dolunay Soysert ‘in giydiği siyah elbise Fabrika markasına ait ve Dolunay Soysert’e oldukça yakışmış.Dolunay Soysert’in Leyla Şarman olarak ilk bölümde parti için giyindiği gri bel kısmı pırıltılı çiçek detaylı  elbise ise sade ama şık bir model.

Aslı Enver‘in ilk bölümde parti için giydiği siyah elbise Aslı Enver’e(Özlem ) çok yakışmış.Aslı Enver’in tanıtım için giydiği turuncu pencereli elbise ve kırmızı kolsuz elbiseler ise oldukça şık görünüyor, ve tasarımlarıı Zeynep Erdoğan tarafından yapılmış..Aslı Enver’in ilk bölümde giydiği nar çiçeği renginde beyaz detayları bulunan elbise kırmızı, yeşil ayakkabıları ile oldukça trend görünüyor.

Sevgili hanımlar sizlerde Kayıp dizisinin güzel oyuncuları Dolunay Soysert ( Leyla ) ve Aslı Enver ( Özlem ) kıyafetlerini merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimleri incelemeniz yeterli olacaktır. Leyla Şarman Özdemir ve ÖzlemAlbayrak kıyafetleri galerimizde…

Kayıp Dizisi Kıyafet Foto Galeri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.