Kara Sevda Dizi Kıyafetleri

Kara Sevda dizisi kıyafetleri

Kara Sevda dizisi kıyafetleri

Başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün oynayacağı Kara Sevda dizisi Ekim ayında Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Pek çok ünlü ve başarılı ismin kadrosunda yer alacağı söylenen Kara Sevda dizisinin yönetmenliğini Hilal Saral , yapımcılığını  Ay Yapım’ın yaptığı dizinin senaristleri ise Anıl Eke ve Özlem Yılmaz. Kara Sevda maden mühendisliği okuyan Burak Özçivit yani Kemal ile farklı bir dünyadan olan Neslihan Atagül yani Nihan’ın  inanılmaz aşkını konu alıyor.

 

Kara Sevda dizisi fragmanları ile birlikte sezonun iddialı yapımlarından olduğunu kanıtlarken dizi kıyafetleri de dikkat çekti.Özellikle Neslihan Atagül’ün oynadığı Nihan kıyafetleri beğenileri topladı. Neslihan Atagül’ün Star Tv ‘nin tanıtım çekimleri için giydiği siyah parıltılı elbise de dizi kıyafetleri kadar beğenildi. Neslihan Atagül Kara Sevda kıyafetleri arasında özellikle otobüse binerken giydiği askılı beyaz bluz ,desenli mini etek ve beyaz çanta kombini ile çok beğeniliyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri sezonda yakından takip edilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alırken, Burak Özçivit Kara Sevda kıyafetleri de beğenileri toplayacak olan erkek dizi kıyafetleri arasında şimdiden yerini aldı. Burak Özçivit’in canlandırdığı Kemal kıyafetleri arasında tişört ve gömlekler şimdiden çok beğenildi. Sizlerde Kara Sevda dizi kıyafetlerini yakından takip etmek için bizi takip etmelisiniz.

Kara Sevda Dizisi Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.