Kara Sevda 4. Bölüm Kıyafetleri


Kara Sevda 4. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda 4. bölüm dizi kıyafetleri

Star Tv’nin yeni sezon dizilerinden olan kara Sevda dizisi izleyicisinden tam not lamayı sürdürüyor. gerek oyuncu kadrosu gerek konusu ile izleyenlerden tam not alan Kara Sevda kıyafetleri ile de büyük beğeni kazanıyor. Özellikle Nihan karekterini canlandıran Neslihan Atagül dizi kıyafetleri çok beğeniliyor.

 

Neslihan Atagül Kara Sevda Nihan kıyafetleri dizi yayınlanmaya başlamadan dizi modası takipçilerinin beğenisini kazanmıştı. Dizinin yayına girmesi ile birlikte her bölüm büyük  bir merak ve beğenei ile Nihan kıyafetleri bekleniyor. Kara Sevda 4. bölüm kıyafetleri arasında yine Nihan şıklığı göze çarpıyor. Nihan kırmızı triko kazak bordo ceket ve bordo pantolon ile çok hoş görünüyor. Soğuyan havalarda tarzına uygun kabanı ile ise çok şık.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında erkek modasına yön veren Kemal kıyafetleri ve Emir kıyafetleri de çok beğeniliyor. Kemal takımları ile olduğu kadar ceket gömlek kombinleri ile de beğenileri topluyor. Kara Sevda 4. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar galerimizde sizleri bekliyor.

Kara Sevda 4 Kasım 4. Bölüm Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. azra dedi ki:

    Asra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.