Kara Sevda 2. Bölüm Kıyafetleri


Kara Sevda 2. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda 2. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda dizisi yayınlanan ilk bölümü ile beğenileri toplarken başarılı konusu ve beğenilen oyuncuları ile yeni sezonun beğenilen dizileri arasında yer alacak gibi görünüyor. Kara Sevda dizisi kıyafetleri de çok beğenildi ve dikkatlerden kaçmadı. dizi sponsorları ilk bölüm ile birlikte merakla takip edilmeye başlandı. Kara Sevda oyuncu kıyafetleri her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek.

 

Kara Sevda 2. bölüm kıyafetleri Nihan kıyafetleri ile yine çok beğenilecek. Nihan tarçın rengi dantel bluz ,beyaz pantolon kombini şık şahmeran ve yüzük ile tamamlıyor . Nihan’ın kareli gömlek elbisesi şık, sade ve spor görünümü ile çok beğenildi. Nihan kıyafetleri kadar takıları, ayakkabıları ile birlikte Nihan  saç rengi,makyajı ve saç modelleri ile de dikkatlerden kaçmıyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri arasında diğer dikkat çeken kıyafetlerden birisi de Kemal kıyafetleri oluyor. kemal sadece kıyafetleri ile değil dizide sürekli yaşadığı değişimlerle de çok beğenildi. Öğrenci Kemal’den mühendis Kemal’e oradan da iş adama Kemal’e pek çok değişim yaşadı ve izleyenler tarafından çok beğenildi. Sizlerde Kara Sevda 2. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

Kara Sevda 21 Ekim 2.Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.