Kara Sevda 11.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kara Sevda 11.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 11.bölüm kıyafetleri

Kara Seva 11. bölümü ile birkaç saat sonra bizlerle buluşacak. Hepimiz heyecanla Nihan ve Kemal’in kaderlerinin değiştiği ev olan çiftlik evinde olacakları bekliyoruz.Sizlerde tabi ki dizimizin kıyafetlerini merak ediyorsunuz,işte tam da bu nedenle Kara Sevda 11. bölüm kıyafetleri markaları ile birlikte sizleri galerimizde bekliyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri ile olduğu kadar takı modelleri ,ayakkabı ve çanta modelleri ile de dikkat çekiyor.Nihan kıyafetlerini şık takılarla kombinleyerek herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Nihan kadar dikkat çeken bir diğer isim ise Asu oluyor. Asu kıyafetleri de bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri sadece bayan kıyafetleri ile değil erkek kıyafetleri ile de sezonda  pek çok kişinin stiline dokunuyor.Kemal kıyafetleri kadar beğenilen Emir kıyafetleri oluyor.Emir özellikle farklı tarz gömlekleri ile çok dikkat çekiyor.Sizlerde kıyafetleri merak ediyorsanız hep birlikte Kara Sevda 11. bölüm kıyafet galerisini gezmeye ne dersiniz?

Kara Sevda 23 Aralık 11.Bölüm Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.