Kapalılar için Kolluk ve Boyunluk Modelleri


kolluk ve boyunluk

kolluk ve boyunluk

Tesettürlü hanımlar kıyafet seçiminde her zaman istediklerini kolay olarak bulamıyorlar. Özellikle kıyafetlerde istenilen modelin uzun kollusu ya da boyun kısmı kapalı olanını bulmak oldukça zor oluyor. Bu nedenle pek çok marka tesettürlü hanımlar için farklı renk ve modellerde kolluk ve boyunluk tasarlıyor.

Kapalı hanımlar için hazırlanan kolluk ve boyunluklar tek tek kullanabileceğigibi takım olarak ta kullanılarak  farklı bir şıklık elde edebilir.Düz modellerde kolluk ve boyunlukların yanında dantelli ve güpürlü kolluk ve boyunluklarda bulunuyor.Boyunluklarda fırfırlar da göze çarpan detaylar arasında yer alıyor. sadece günlük kıyafetinizde değil  abiye kıyafetinizde de kullanabileceğiniz kolluk ve boyunluk modelleri ile şıklığınıza şıklık katarken aynı zamanda kıyafet seçiminde daha rahat olabileceksiniz.

Kolluk ve boyunluklar için artan talep üzerine markalar değişik modellerde ve farklı renklerde çeşit çeşit kolluk ve boyunluklar üretiyorlar.Tesettürlü hanımların yarım kollu ya da açık yakalı kıyafetleri daha rahat giymesine olanak sağlayan kolluk ve boyunlukları eşarp mağazalarından, tesettür giyim mağazalarından ve tesettür giyim internet satış mağazalarından bulabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kolluk ve Boyunluk Modelleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.