Kalem Elbise Modelleri

Kalem etekler sezonda da trendleri zorlamaya devam ediyorlar .değişik modellerde ve değişik renklerde kalem etekler dışında kalem elbise modelleri de bayanların sıklıkla tercih ettikleri parçalar arasında yer almaktadırlar.

Kalem elbiseler değişik modelleri ve farklı renkleri ile özellikle vücuduna güvenen bayanların ilk tyercihleri arasında yer alıyor.Mini ya da diz altı modelleri ile tercih edilen kalem elbiseler oldukça şık ve çekici bir görünüm elde etmenize yardım ediyorlar.

 

Kalem elbiseler

 

Sezonun kalem elbise modellerin değişiklik gösterirken tek omuz kalem elbiseler,askılı kalem elbiseler,straplez kalem elbiseler ya da yarım kollu veya uzun kollu kalem elbiseler dikkatleri çekiyor.

Kalem elbiselerde sezonda yer alna renkler arasında siyah , beyaz,kırmızı,desenli olanlar,bej,gri,mor ve çizgili renkler dikkat çekiyor.Kalem elbiselerde günlük modellerin yanısıra özel günlerde ve davetlerde giyebileceğiniz modellerde bulunuyor.

Sizin için sezonun en güzel ve en dikkat çekici kalem elbise modellerini galerimizde bir araya getirdim.Bu modeller sizlere kalem elbiselerle ilgili fikir verebilirler.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.