Kalem Elbise Modelleri 2013


Biz bayanlar elbiseleri özellikle beğenerek giyeriz ve şıklığımızı tamamlamak için çoğunlukla elbiseleri tercih ederiz.Sezonda kalem etekler ve kalem etek elbiseler oldukça moda olacaklar.Değişik modelleri ve farklı renkleri ile kalem elbiseler sizlerinde gönlünü cezbedeceklerdir.

Kalem elbiseler genellikle vücudu saran formları ile vücuduna güvenen bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.Özellikle çalışan şehirli kadının iş ve günlük hayatında tercih ettiği kalem elbise modelleri sizleri gündüzden geceye taşıyacak şıklıkta modelleri ile rahatlığınızı da sağlıyorlar.Geçişlerde değişik şekillerde kombinleyebilirsiniz.

 

2013 kalem elbiseler

 

Kalem elbiselerde mini modeller,diz altı veya diz hizası boylarında elbiseler bulunuyor. Straplez,kolsuz,askılı,kollu kalem elbiselerden kendinize uygun bir model mutlaka bulacaksınızdır.

2013 yılının kalem elbise modellerinde siyah,kırmızı,pembe,bordo,bej ve yeşil renkleri dikkat çekiyor.Çizgili kalem elbiseler ise sezonun trend parçaları arasında yer alıyor.Metalik renklerde kalem elbiseler ise size farklı bir şıklık verecektir.

Modacılar tarafından sezon için hazırlanan en güzel ve en şık kalem elbise modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Değişik modelleri ve farklı renkleri ile kalem elbiseleri sizlerde çok beğeneceksinizdir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.