Kadife Abiye Elbise Modelleri


Bayanların özel günlerde ve gecelerde tercih ettikleri abiye kıyafetlerde sezonda kadife kumaşlar dikkat çekiyor.Özellikle kış sezonu için sıcacık ve yumuşacık kadife kumaşlardan hazırlanan abiye elbise modelleri ile bayanlar katılacakları davetlerde ve organizasyonlarda şıklıkları ile göz kamaştıracaklar.

Kadife kumaşların pek çoğu abiye elbiseler için uygun ve en çok kullanılan kumaşlar arasına girmeyi başarıyorlar.Sadece kadife kumaşlarda abiye elbiselerde dikişlere ve ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor.Kadife şık görünen bir abiye modeli olabilir.Sizlerde şıklığınızı tamamlarken değişik modellerde şık abiye elbiselerden birini tercih edebilirsiniz.

Kadife ile yapılan abiye elbiselerde farklı detaylar göze çarparken en belirgin olanlar arasında;sırt dekoltesi,yırtmaçlar,işlemeler ve göğüs dekolteleri oluyor.

 

Kadife abiye elbise 2013

 

Kadife abiye elbise modellerini sizler yılbaşı akşamı kutlamalarında da tercih edebilirsiniz.Uzun olan abiye elbiselerden mini olanlara kadar pek çok kadife abiye elbise modeli bulunuyor.

Kadife abiye elbise modellerinde Yeşil,kahve,kırmızı,bordo,siyah,mor,hardal  ve mavi renkleri kullanılıyor.Değişik modelleri ve renkleri ile sizinle kadife abiye elbise modellerini galerimizde paylaşıyorum.Bu modellerden beğendiğinizi sizlerde dilediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.