Kaderimin Yazıldığı Gün 45. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kaderimin Yazıldığı Gün 45.bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 45.bölüm kıyafetleri

Salı akşamlarının sevilen ve beğenilen dizisi  Kaderimin Yazıldığı Gün her bölüm ile heyecanı daha da artırarak ritmini hiç düşürmüyor. Elif Kahraman aşkı her zaman farklı bir şekilde devam ederken olaylarda tüm hız devam ediyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm yine dolu dolu heyecanın yaşanacağı sahneleri kadar şık kıyafetleri ile de beğenileri kazanacaktır. Kaderimin Yazıldığı Gün 45.bölüm kıyafetleri gerçekten göz kamaştırıyor.

 

Hatice Şendil’in hayat verdiği Elif kıyafetleri şıklığı ve tarzı ile çok beğeniliyor. Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında özellikle çok beğenilen kıyafetler arasında yer alan Elif kıyafetleri 45. bölümde de çok beğenilecek. Elif bordo elbisesi ile göz kamaştırıyor.Elif elbisesini siyah palto ile tamamlıyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri arasında yakından takip edilen bir diğer isim ise Defne oluyor. Defne kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor.Özellikle siyah beyaz elbisesi çok tarz görünüyor.Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm kıyafet markaları detayları ile birlikte galerimizde sizlerle buluşuyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 24 Kasım Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.