Kaderimin Yazıldığı Gün 38. Bölüm Kıyafetleri


Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 38. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 38. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 38. bölüm ile Salı akşamı Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşurken , dizi izleyicisi en çok Kahraman ve Elif’in barışıp barışmayacaklarını merak ediyor. 38. bölümde Karaman ve Elif arasında yakınlaşma olacak ve Eli aşkına yenilerek intikamından vazgeçecek. Tabi Defne bu duruma müdahale edecektir ,bakalım neler olacak?

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri  dizi sponsorları  ve markaları her hafta izleyenlerin en çok merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Defne/Begüm Kütük Yaşaroğlu  nereden giyiniyor ? Kıyafet sponsorları kim sorusu en çok merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alırken Elif kıyafetleri özellikle yeni sezonda dikkat çekerek en beğenilen bayan dizi kıyafetleri arasında yerini aldı.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 38. bölüm kıyafetleri arasında Defne siyah elbisesi ve kolsuz beyaz bluzu ile çok beğenilecektir. defne her zaman şık ve güzel görünmeyi başaran kadınlardan birisi olarak hanımlardan tam not almaya devam ediyor.

 

Elif/Hatice Şendil Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında 38. bölümde giydiği siyah elbise çok şık ve beğenilecek kıyafetlerden birisi.Ayrıca elif beyaz kolsuz bluz ve takıları çok şık ve zarif görünüyor.Elif takı modelleri sezonda özellikle dikkat çeken aksesuarlar arasında yer alıyor.

 

Salı akşamları izleyicisi ekranların başına toplayan Kaderimin Yazıldığı Gün  dizi kıyafetleri her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam ediyor.Kahraman kıyafetleri, Şükran elbiseleri ve Kıymet Hanım kombinleri ile beğenileri toplamaya devam ederken 38. bölüm Kaderimin Yazıldığı Gün  kıyafetleri ve markaları galerimizde sizlerle buluşuyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 6 Ekim Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.