Kaderimin Yazıldığı Gün 37. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kaderimin Yazıldığı Gün 37. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 37. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 29 Eylül Salı akşamı oynayacak 37. bölümü için heyecanla bekleniyor. Elif ve kahraman arasında neler olacak? Defne’nin yaptıklarını Kahraman ve Elif öğrenecek mi? Maksut ‘un bu olanlarda ki payı ortaya çıkacak mı? Tüm sorularımızın cevabı bizleri Kaderimin Yazıldığı Gün  dizisinde bekliyor. Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri ise giyilen Bluz, etek, elbise, yelek, gömlek, takım, pantolon ve tişörtleri ile beğenileri toplarken ,dizi sponsorları yakından takip ediliyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 37. bölüm Elif kıyafetleri şık kombinlerle bizleri bekliyor. Elif kayık yaka kırmızı elbisesi ile çok beğenilirken,Elif pantolon , etek ve bluz kombinleri ile çok şık görünüyor. Elif mürdüm rengi bluzunu siyah yüksek bel pantolonla kombinleyerek oldukça hoş bir görünüm elde etmiş.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 37. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Defne kıyafetleri şık detayları ile çok hoş görünüyor. Defne beyaz bluz kombini ile çok şık görünüyor.Kahraman ise her zaman ki gibi takım şıklığında bizlerle buluşuyor.Kaderimin Yazıldığı Gün  37. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 29 Eylül Kıyafetleri:


1 Cevap

  1. Alev dedi ki:

    Elif’in yüksek bel pant markası nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.