Kaderimin Yazıldığı Gün 36. Bölüm Kıyafetleri


Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Elif ve Kahraman birbirlerini sevmelerine rağmen birbirlerine karşı sert tutumlarına devam ediyorlar. Elif kahraman’dan intikam almaya çalışırken bir yandan da oğlunu almak istiyor.Bakalım neler olacak? Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm 22 Eylül Salı akşamı bizleri Star Tv ekranlarında bekliyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm kıyafetleri şık kombinleri ve takıları ile izleyenlerden tam not alacak.Özellikle Elif pantolon bluz kombinleri ile çok şık ve güzel görünüyor. Elif’in koyu yeşil gömlek ve haki yeşil pantolon kombini oldukça şık görünüyor. Elif kıyafetini turuncu renkli küpe ve bileklik ile tamamlıyor. Elif’in bir diğer kombini ise jean pantolon ve mavi gömlek oluyor. Şık kolyesi ise kıyafetini tamamlıyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri her hafta en çok dikkat çeken ve beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Defne 36. bölüm kıyafetleri arasında Defne kolları siyah püskül detaylı kırmızı bluz oluyor. Defne’nin bir diğer kıyafeti ise koyu yeşil bluz oluyor. Farklı takıları ile beğenilen Defne bakalım bu hafta başka hangi kıyafetleri giyecek?

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri arasında Canan kıyafetleri ise son dönemlerde dikkat çeken modelleri ile bizlerle buluşuyor. Canan beyaz siyah ve mavi renklerin bulunduğu farklı tarz elbisesi ile göz kamaştırıyor.

 

Kaderimin yazıldığı Gün Kahraman kıyafetleri erkek modasına yön veren kombinleri ile yakından takip ediliyor. Şık gömlek, ceket ve pantolon kombinleri, ve takımları ile Kahraman kıyafetleri beğenileri kazanıyor. Sizlerde Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 22 Eylül Kıyafet Galerisi:

Kaderimin Yazıldığı Gün


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.