Kaderimin Yazıldığı Gün 34. Bölüm Kıyafetleri


Kaderimim Yazıldığı Gün 34. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimim Yazıldığı Gün 34. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 34. bölümde heyecanlı sahneleri ile izleyicisini ekranların başına bekliyor. Elif ve Kahraman’ın süpriz karşılaşması sonucunda bakalım Kahraman nasıl davranacak? Defne Elif yaşarken mutluluğuna devam edebilecek mi? Kaderimin Yazıldığı Gün  34. bölümde Maksutla evlenen Elif henüz oğluna kavuşamamıştır ve bu yüzden Maksut’a bir hafta süre verir , yoksa Yörükanların karşısına çıkacaktır.Bu arada Elif her zamanki gibi konağı gözlemekte, bir an oğlunu görme heyecanıyla yanıp tutuşmaktadır. Toprak hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Elif peşlerinden gider ama oğlunu göremez; imdadına yine Maksut yetişecektir.lif oğlu ile ilgili bir haber alamk umuduyla annesi Sultan’ı konağa gönderir. Ziya Bey olmasa konaktan kavulacak olan Sultan torunu Toprak ile hasret giderir.

Kahraman ise tanımadığı ortaklarla anlaştığı için çok huzursuzdur ve Yakup’u sıkıştırır ve ortakları ile tanışmak ister.Tüm olayların içinde Kahraman bir de Elif’in yaşadığını büyük bir süprizle öğrenecektir.

Elif oğlunu görmemeye dayanamamaktadır ve Maksut Elif’in  üzülmesine dayanamamaktadır. Elif’i Toprak’ın sünnet düğününe götürmeye karar verir. Elif sonunda Yörükhanları karşısına çıkacaktır. Kahraman ise hayatının şokunu yaşamak üzeredir. Sonunda beklenen büyük buluşma gerçekleşir ve Elif ile Kahraman yüz yüze gelir…

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde yaşanacak olan heyecanlı gelişmelerle birlikte çok şık kıyafetlerde göreceğiz. Özellikle Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm Elif elbisesi ile göz kamaştıracak. Elif Toprak’ın sünnet düğünü için lila rengi, ışıltılı ,ince iplerle boyundan bağlanan ve vücudunu saran uzun abiye elbise tercih ediyor ve Elif  elbisesi ile göz kamaştırıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm sünnet kıyafetleri Toprak’ın sünnet düğünü elbiseleri ile tam anlamıyla sezonun davet  trendlerini belirliyor. Defne sünnet için kırmızı renk, balık etek elbise tercih ederken; Şükran pembe elbisesi ile beğenileri topluyor. Kıymet Hanım siyah elbise Canan ise  pembe elbise giymeyi tercih ederken ,Nehir saks mavisi elbisesini taç ile tamamlıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm kıyafetleri arasında Defne’nin uzun desenli kimono ,kırmızı bluz ve bej pantolon ile yaptığı kombin çok beğenilecek. Defne kombininde ayakkabı olarak bej rengi tercih ederken ,şık el çantası ise dikkat çekecek.Kahraman ise yine takım elbise ve gömlekleri ile yakından takip edilecek.

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında Elif kıyafetleri bu hafta büyük beğeni toplayacak. Öncelikle Toprak’ın sünnetinde giydiği elbisesi çok beğenilirken , günlük kombinleri de beğenileri toplayacak. Elif kırmızı bluz ve beyaz hırkası ile yaptığı kombin ile dikkatleri çekecek bir şıklıkta. Sizlerde Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili daha detaylı bilgi için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 16 Haziran Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.