Kaderimin Yazıldığı Gün 33. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm tüm heyecanı ve savaşları ile 9 Haziran Salı akşamı Star TV ekranlarında bizleri bekliyor. Şükran ve Defne arasında ki savaş ikisinin de birbirleri hakkından öğrendikleri sırlarla giderek artarken Elif ise oğluna kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır olarak Maksut’un teklifine evet der ve Kahraman’ın attığı imza ile Elif’in attığı imza onları hiç istemedikleri şekilde bir araya getirir.Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm heyecanla bekleniyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm kıyafetleri arasında Elif’in boyundan bağlı beyaz elbisesi ile Maksut’un teklifine cevabını vermesi Elif’in bunu gelinlik olarak giydiğini gösteriyorsa da Elif şık ve zarif görünümü korumaya devam ediyor.Elif’in siyah bluzu ve Yeşil gömleği de çok şık görünüyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Defne kıyafetleri de her hafta olduğu gibi bu hafta da tüm beğenileri topluyor. desenli uzun ceket, açık yeşil bluz ve somon pantolon ile günlük şıklığını sergileyen Defne siyah tulumu ile de şık ve elegan görünmeyi başarıyor. Defne kıyafetleri ve markaları her hafta sizleri yazılarımızda bekliyor.sadece Defne değil Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri ve markaları sizlerle buluşmaya devam ediyor.

9 Haziran Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.