Kaçak Gelinler 22. Bölüm Kıyafetleri


Kaçak Gelinler 22. bölüm Selim ve Şebnem

Kaçak Gelinler 22. bölüm Selim ve Şebnem

Kaçak Gelinler  22. bölüm Şebnem Selim aşkına sahne olacak ama bu kez Şebnem Selim’in kendisine “seni seviyorum” demesini ister. Selim için bunu söylemek zor olsa da Selim Şebnem’e “sen benim diğer yarımsın Şebnem, seni seviyorum” der.Böylece romantik anlar başlar.Bu romantik anlarda ve dizide oldukça şık kıyafetler ise dizi izleyicisinin dikkatini çeker. Kaçak Gelinler 22. bölüm kıyafetleri ve markaları ise yazımızda sizlerle buluşuyor.

Kaçak Gelinler 22. bölüm kıyafetlerinde en çok dikkat çeken ise Şebnem ile Selim’in dans ederken giydikleri kıyafetler.Özellikle Şebnem’in siyah elbisesi,beyaz etolü,inci kolyesi,küpesi ,saç tokası ve siyah eldivenli kombini dikkat çekti.

Kaçak Gelinler 22. bölüm kıyafetleri ve markaları için sizlerde yazımızı okumalı ve incelemelisiniz.

22. Bölüm Kaçak Gelinler  Kıyafetleri ve Markaları:

Kaçak Gelinler 22. bölüm Selim'in bordo kazağı,Can'ın kot gömleği ve özgür'ün siyah tişörtü

Kaçak Gelinler 22. bölüm pijamalar

Almila/Açelya Topaloğlu mavi pantolon,sarı bluz,desenli ceket,kolye:

Kaçak Gelinler 22. bölümde Almila’nın giydiği desenli ceketi Sabra.

Kaçak Gelinler 22. bölüm Almilanın sarı tişörtü,mavi desenli ceketi ,pantolonu ve kolyesi Kaçak Gelinler 22. bölüm Şebnem'in siyah hırkası ve şalı

Şebnem/Selin Şekerci siyah elbise,beyaz etol,inci kolye,küpeler ve saç aksesuarı :

Kaçak Gelinler dizisi 22. bölümde Şebnem’in giydiği siyah elbisesi ve elbise ile kullandığı takıların tamamı Hale İşsever tasarımı.

Kaçak Gelinler 22. bölüm Şebnem'in siyah elbisesi,beyaz etolü,inci kolyesi , saç tokası,küpesi,yüzüğü ve eldivenleri Kaçak Gelinler 22. bölüm Şebnem'in siyah deri ceketi,beresi ,elbisesi ,kot şortu,çantası Kaçak Gelinler 22. bölüm Şebnem'in siyah deri ceketi,baskılı tişörtü,zincir kolyesi,kahve beresi ve Selim'in siyah deri ceketi Kaçak Gelinler 22. bölüm Şebnem'in gri beresi Kaçak Gelinler 22. bölüm Selim'in takımı Kaçak Gelinler Şebnem'in siyah deri ceketi,elbisesi,beresi,botları ve Selim'in siyah deri ceketi

1 Cevap

  1. isimsiz dedi ki:

    şebnemin üzerindeki tulumun markası ney acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.